12 апреля 2013

IV щорічна міжнародна конференція

IV щорічна міжнародна конференція

12 квітня відбулася IV щорічна міжнародна конференція «Фасадні системи утеплення з застосуванням пінополістиролу: еталон екологічно безпечного, економічного та енергоефективного будівництва», організована асоціаціями «Виробників пінопласту» України і «Виробників систем фасадної теплоізоляції». Для обговорення результатів останніх досліджень і кращих практик застосування пінопласту, а також визначення основних тенденцій та перспектив розвитку ринку ТІМ в Київській ТПП зібралися провідні вчені, виробники, будівельники і рітейлери, серед яких почесне місце займає компанія Бауміт Україна.

Учасники конференції підкреслили, що в Україні назріла необхідність прямого застосування європейських стандартів у виробництві та використанні теплоізоляційних матеріалів у будівництві. Однакові нормативи в різних країнах значно розширять ринок збуту, дадуть можливість об'єктивно оцінювати якість теплоізоляції та ефективність її застосування для виробництва пінополістиролу і фасадних систем з його застосуванням.

Так, керівник відділу продукт-менеджменту «Бауміт Україна» Богдан Літковіч зробив акцент на особливостях використання теплоізоляційних матеріалів у системах утеплення згідно з нормами України:

«Споживачам дуже складно зорієнтуватися в безлічі матеріалів з абсолютно різним маркуванням. Наприклад, деякі виробники пропонують пінопласт марки ПСБ-С 25 з питомою вагою менше 15 кг / куб. м (9-13 кг), чого за визначенням на ринку бути не повинно. Щоб гарантувати довговічність системи теплоізоляції, необхідно мати гарантії на кожну складову. Тому оновлення нормативної бази у відповідності з європейськими стандартами і встановлення більш жорсткого контролю дуже актуально. Незважаючи на відсутність держфінансування і зниження купівельної спроможності, ринок ETICS зростає не менше ніж на 20% на рік: у 2012 році він склав 20 млн. кв. м.»

Пінополістирол - один з популярних утеплювачів в світі: його довговічність і безпека підтверджені численними дослідженнями незалежних організацій. У Німеччині цей матеріал займає 87%, в Італії - 44%. У 2012 році обсяг російського ринку склав 6000 млн. куб. м. 35% від усієї реалізації припали на утеплення малоповерхового та індустріального будівництва,

Енергоефективність, екологічність та економічність в будівництві - орієнтири, які взяли на себе Асоціації, - кращим чином відображають основні характеристики пінополістиролу і фасадних систем з його застосуванням. У всіх учасників ринку єдина мета - конструктивний розвиток, досягти якого можливо лише спільними зусиллями.

Пожаловаться модератору