28 ноября 2012

Компанія «Бауміт Україна» відкрила в Україні перший завод з виробництва сухих будівельних сумішей

На прес-конференції, присвяченій відкриттю заводу, Володимир Карлов, генеральний директор компанії «Бауміт Україна», розповів про завод і довгострокові плани компанії.

Завод розташований в Броварському районі Київської області, в 25 км від столиці. Проектна потужність заводу складає 120 тисяч тонн продукції на рік. На заводі будуть виготовлятись сухі будівельні суміші для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель: суміші для комплексних систем теплоізоляції фасадів, оздоблення плиткою, а також штукатурки для механізованого нанесення. Завод обладнаний сучасною лабораторією, яка дозволить ефективно і оперативно контролювати якість сировини і продукції, що випускається. Інвестиції в будівництво заводу «Бауміт Україна» склали 10 мільйонів EURO. Очікуваний період окупності заводу становить 6-7 років.

На першому етапі, в 2013 році компанія планує виробити близько 40 тис. тонн готової продукції, повне завантаження заводу буде реалізована до 2016 року.

«Український ринок є одним із стратегічних для Бауміт - понад 1 млрд. кв. м. об'єктів в країні побудовано за старими технологіями, що потребують реконструкції з урахуванням сучасних технологій енергозбереження. Будучи експертом в області утеплення, Бауміт внесе свій внесок у розвиток і застосування енергозберігаючих технологій в Україні », - сказав Володимир Карлов.

Завод орієнтований на Центральний регіон, на який припадає 40% всіх будівельних робіт у країні. При повному завантаженні заводу, частка Бауміт складатиме близько 20% ринку сухих будівельних сумішей в Центральному регіоні. У 2014 році буде введено в експлуатацію цех з виробництва пастоподібних штукатурок і фарб, виробничою потужністю 5000 тонн продукції в рік. Розмір інвестицій складе близько 600-700 тисяч EURO.

Володимир Карлов також зазначив: «Запуск власного виробництва - це стратегічний крок, який дозволить зміцнити позиції компанії в Центральному регіоні України. Крім Центрального регіону, ми плануємо розвивати свої позиції в інших регіонах. У найближчі п'ять-шість років компанія планує будівництво заводів на Заході і Сході України».

Фотографії (Photos)

завод з виробництва сухих будівельних сумішей

Пожаловаться модератору